ALIŞVERİŞ SEPETİ
Tim Turkcell İletişim Merkezi Trabzon
0462 500 0 532


0536 464 86 39
Tüm Kargo Şirketleriyle anlaşmamız vardır. Siparişleriniz aynı gün teslim edilir.


Anasayfa / TURKCELL (TIM) / Yapılan İşler
Yapılan İşler
Yazdır
Faturalı hat işlemleri
İhtiyaçlarınıza yönelik size en uygun tarifeleri tavsiye edebilecek uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Çok avantajlı konuşma, konuşma – mesajlaşma, konuşma – internet ve hepsi bir arada paketlerimizle, kamu tarifelerimizle memurlarımızın, ben yaptım paketleriyle 25 yaş altı genç arkadaşlarımızın, destek tarifelerimizle gazilerimizin ve engellilerimizin, çiftçi paketlerimizle çiftçilerimizin, esnaflara özel seçeneklerimizle bütün esnaflarımızın, çocuğum güvende paketleriyle minik kardeşlerimizin ihtiyaçlarına en uygun tekliflerimizi satış danışmanı arkadaşlarımızdan öğrenebilmeniz için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Faturalı hatta geçmek için hat sahibi kimliği ve hat sahibi üzerine bir sabit adres evrakı gerekmektedir.
Kontratlı ve nakit cihaz işlemleri
Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun cihaz seçeneklerini mağazamızda bulabilirsiniz. Eğer Turkcell de son bir yıldır faturalı hat kullanıcısıysanız sadece size özel olan tarifinize ek 12 veya 24 ay boyunca taksit seçenekleriyle işlem sırasında hiçbir ücret ödemeden yepyeni ve son teknoloji ürünü cihazlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Mobil internet çözümleri
Turkcell'in 3G kalitesiyle bilgisayarınız veya bilgisayarlarınızla ve hatta cep telefonunuzda kullanabileceğiniz interneti her an yanınızda taşıyabileceğiniz, internet konusunda kablolara bağlı kalmaktan sizi kurtaran uygun ve her ihtiyaca cevap veren mobil internet tekliflerimizi mağazamızdan öğrenebilir aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hazır kart İşlemleri
İhtiyaçlarınız için düşünülmüş avantajlı paketleri olan hazır kart seçeneğimizle sizlerin hizmetindeyiz. Avantajlı konuşma, mesajlaşma ve internet paketlerimizi satış danışmanı arkadaşlarımızdan öğrenebilmeniz için sizleri mağazamıza bekliyoruz.
Müşteri Hizmetleri
Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, fatura detaylarınızla ilgili bilgi verme, yedek sim kart çıkartma, yurtdışından gelen cihazlarınızı kaydetme, hattınızın internet ayarlarını yapma, hat devri, eski hattınızı geriverme, paket tanımlaması, paket iptali, gibi birçok işlemi hızlı bir şekilde yapacak iletişim danışmanı arkadaşlarımızın mağazamızda hizmetinizdedir.
Satış sonrası destek
Mağazamızdan aldığınız hizmetlerden sonra da aynı ciddiyet ve samimiyetle hizmet sonrasında da ihtiyacınız olan her konuda ( apple kimliği google play kimliği alma blackberry id alma mail kurulumu cihaz yedekleme ve geri yükleme aktarım ) size destek olacak uzman ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Aksesuar
Satın almış olduğunuz her cihaz ile birlikte hayatınızı ve cihaz kullanım deneyiminizi en üst seviyeye çıkartacak orijinal, kaliteli ve geniş aksesuar seçeneklerimiz mağazamızda sizleri bekliyor.